Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Opublikowano 07-09-2019

LAURA 2018

Dnia 23 czerwca 2019 w Mińsku Mazowieckim zorganizowano VII Dni Powiatu Mińskiego podczas których wręczono Nagrody Powiatu Mińskiego LAURA 2018. W kategorii "Działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej" Kapituła przyznała nagrodę Stowarzyszeniu Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Ignacowie za osiągnięcia zbiorowe.

Opublikowano 30-06-2019

Antonalia 2019 - podziękowanie

PODZIĘKOWANIE ZA PIKNIK!!!

Przed tygodniem, 09 czerwca o 12.00, odbył się

XV RODZINNY PIKNIK PARAFIALNY
„ANTONALIA ‘2019”

Celem pikniku było wspólne rodzinne świętowanie niedzieli, większa integracja wszystkich Parafian i społeczności lokalnej oraz obchody Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Jak co roku dochód z pikniku przeznaczamy na bieżące remonty i działalność parafialną.

W przygotowanie pikniku włączyło się wiele urzędów, instytucji, prywatnych firm, hurtowni, sklepów, przedsiębiorców, policjantów, strażaków, grup parafialnych i osób indywidualnych z niektórych wiosek naszej Parafii oraz innych miejscowości.

Pragniemy wszystkim – zarówno Parafianom jak i sponsorom oraz przybyłym na wspólną zabawę gościom z całego serca serdecznie podziękować.

Bóg zapłać wszystkim bez wyjątku za wszelką pomoc, zaangażowanie i obecność. Szczęść Boże!

Opublikowano 15-06-2019

« 15 16